ЦСКА 2 се наложи над Банско

Отборът на Стамен Белчев победи с 3:2

Дублиращият отбор на ЦСКА-София записа победа с 3:2 над Банско на „Армията“ в мач от четвъртия кръг на Втора професионална лига, информира сайтът на "червените".

Срещата започна изключително добре за възпитаниците на Стамен Белчев, които създадоха доста положения в първите минути, но след разконцентрирана игра в защита гостите откриха резултата в 7-ата минута.

"Армейците" веднага тръгнаха в атака и в 12-ата минута страхотен удар на капитана Румен Руменов се спря в напречната греда.

В 23-ата минута Милчо Ангелов пропусна да се разпише с глава след страхотно центриране на Васил Попов. 3 минути по-късно обаче след същата комбинация Ангелов беше безгрешен и изравни резултата след удар с глава.

В края на полувремето Иван Минчев центрира от корнер и извисилият се над всички в наказателното поле Пламен Гълъбов даде преднина на ЦСКА.

В 47-ата минута отлична комбинация между Румен Руменов и Александър Георгиев изведе Милчо Ангелов на стрелкова позиция, който с диагонален шут покачи на 3:1.

Последните 15 минути Банско се вдигна на щурм и това доведе до няколко разбърквания в накзателното поле. Гостите все пак достигнаха до гол в 83-ата минута за крайното 3:2.

Състав на ЦСКА II: Александър  Конов (в), Васил Попов, Пламен Гълъбов, Красимир Станоев, Лазар Марин, Никола Колев, Иван Минчев, Румен Руменов (к), Александър Георгиев, Петър Витанов, Милчо Ангелов.

РЕЗЕРВИ: Слави Петров (в), Кристиян Славов, Ангел Лясков, Георги Търтов, Павел Головодов, Марчело Тенев, Мартин Симеонов.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили