Интер пак не победи и подели точките с Палермо (ВИДЕО)

Ивайло Чочев игра пълни 90 минути за сицилианци

Отборът на Интер стигна само до 1:1 срещу Палермо на своя "Джузепе Меаца". Момчетата на Франк де Бур спечелиха първата си точка за сезона, след като в един момент дори изоставаха в резултата, но Мауро Икарди донесе равенството.

Българинът в състава на Палермо Ивайло Чочев изигра пълни 90 минути и се представи на много добро ниво.

Първото полувреме на Сан Сиро не впечатли с абсолютно нищо, като едва 10 минути преди неговия край, Интер се опитаха да създадат положения пред вратата на Палермо, но Миранда и Перишич не успяха да отбележат.

Десния защитник на Палермо Андре Рисполи отбеляза в 48-та минута. Сантон не успя да изчисти сполучливо центриране отляво, топката се озова в бека на Палермо и след неговия удар, топката се отби в защитника на Интер и направи рикушета неспасяем за Ханданович.

В 72-та минута, Интер все пак се върна в мача. Капитанът на „нерадзурите“ Мауро Икарди се разписа с глава, след като новото попълнение на миланския гранд Антонио Кандрева центрира перфектно в наказателното поле на Палермо.

До края на срещата Интер се опита да направи пълен обрат, но шансът не беше на тяхна страна, след като Банега и Кандрева стреляха покрай вратата на Посавеш. Така "нерадзурите" остават без победа от два кръга в Италия и се очакват по-добри резултати, след мултимилионните трансфери в техния отбор от близките дни.