Кротоне на Сашо Тонев се сгромоляса у дома след загуба с 1:3 от Аталанта (ВИДЕО)

Отборът на Кротоне продължава със слабите резултати в Серия "А".

Кротоне на Александър Тонев допусна тежка загуба с 1:3 у дома от Аталанта в битка на опашкарите в класирането на Серия "А".

Българският национал  влезе като смяна през втората част, записа 45 минути на терена и получи жълт картон.

Аталанта реши всичко в мача още през първото полувреме. Гостите поведоха още в 3-ата минута чрез Андреа Петаня. В 40-ата минута Ясмин Куртич удвои, а Алехандро Гомес направи резултата класически в добавеното време на първата част.

През втората част домакините успяха да направят загубата си поне малко по-почетна, след като Сими реализира за 1:3 в 86-ата минута. За това помогна и червения картон на Франк Кесие в 62-ата минута.

Това бе втората победа на Аталанта в първенството и отборът излезе от зоната на изпадащите, като вече е 16-ти с 6 точки. Кротоне пък твърдо остава на дъното с 1 спечелена точка до момента.