Пао загуби в края срещу Селта без Иван Иванов, Аякс с втора поредна победа (ВИДЕО)

Шведски дуел се заформи във Виго

Българският национален защитник Иван Иванов пропусна мача на Панатинайкос срещу Селта във Виго, загубен в последните десет минути с 0:2, от втория кръг на група “G” в Лига Европа.

Стрелецът на Пао Маркус Берг изтърва редица положения за гостите, а веднъж и му отменяха гол. Другият шведският нападател Джон Гуидети откри в 84-ата минута. Резервата Даниел Вас оформи крайното 2:0 за галисийците с разкошно изпълнение от свободен удар минута преди края.

Селта се нарежда на второто място заради втория успех на Аякс в Лига Европа. Лидерът в Гърция все още е без точки в Лига Европа.

Холандският гранд от Амстердам нанесе първа загуба на белгийския Стандарт Лиеж след 1:0. Единствения гол отбеляза Каспер Долберг в 28-ата минута на мача, в който положенията бяха кът.

Аякс е лидер и очаква двата поредни мача със Селта.