Черно море вкара пет гола на Несебър в контрола

Бакари се отличи с хеттрик на "Тича"

Черно море победи 5:0 Несебър в контролна среща, с която двата отбора запълниха паузата в шампионата. Спарингът се проведе на стадион „Тича” пред около 200 зрители. Бакари се отличи с хеттрик, а по един гол отбелязаха Николай Минков и Романов.

Старши треньорът на варненци Георги Иванов използва всичките си налични футболисти, като даде шанс на играчите, които рядко се появяват в игра. Единствено младежкият национал Йосков не участва в приятелската среща, тъй като е повикан за мачовете на националния тим до 19 години.

В следващият кръг на първенството Черно море приема Верея. Двубоят е на 14 октомври от 17:30 часа на стадиона в Каварна.

Най-интересното по минути от пресслужбата на Черно море:

Край на мача

90 мин. Неделчев стреля, но топката среща гредата

/5:0/ 86 мин. Отново Бакари прати топката във вратата на Несебър като оформи своя хеттрик след атрактивно попадение с пета.  Резултата вече е 5:0

/4:0/ 84 мин. Най после след няколко пропуска Бакари порази вратата на Несебър след перфектно изпълнен пряк свободен 4:0

76 мин. Бакари отново прати топката във мрежата. но гола е отменен заради отсъдена засада

/3:0/ 74 мин. Гооооооооооол Романов засече ефектно от въздуха центриране на Дани Георгиев и прати токата за 3-ти път във вратата на Несебър

70 мин. Отново Бакари е изведен на стрелкова позиция, но удара му срещна тялото на вратаря и по чудо не влезе във вратата на Несебър

66 мин. Черно море продължава да мачка съперника, като Бакари е изведен на стрелкова позиция, но удара му минава встрани от вратата

61 мин. Отново добра атака на моряците, но завършващия удар на Неделчев е спасен от вратаря

58 мин. 2:0 след образцова контра атака на Черно море започната от Дани Георгиев последва центриране на Костадинов и за Бакари остана най лесното да прати топката във вратата на Несебър

Вихреното начало на 2-то полувреме продължава, като в 50-та мин Черно море създаде отново опасност, но този път имаше маркирана засада

48 мин. Удар по посока на врата на Несебър топката рикошира в крака на Бакари и мина на сантиметри от вратата

/1:0/ 46 мин. Бакари стреля опасно вратаря на гостите изби, но при добавката Николай Минков прати топката във врата на Несебър за за 1:0

Пълна смяна за отбор на Черно море

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

Още два пропуска за варненци направиха  Коконов и Цветков, които не успяха да поразят целта

40 мин. Георги Илиев изведе Кузма сам срещу вратаря, но той не успя да реализира

39 мин. Втори шанс за Несебър, но Цонков пропусна

34 мин Удар на Кузма отново спасен от Тотев

32 мин. Пряк свободен удар за Черно море, но изстрела на Георги Илиев не в обсега на вратаря Тотев

27 мин. Бърза контра атака на моряците, но удара на Секо минава встрани от целта

26 мин. Първа възможност за гостите от Несебър, но удара с глава на Мирчев мина над вратата

24 мин. След дълго териториално надмощие на Черно море последва удар на капитана Илиев, но топката минава над вратата

2 мин. Първа възможност за моряците след центриране от пряк свободен удар Венков стреля с глава, но топката минава встрани от вратата