Левски наказа ЦСКА-София с 2:0 при 15-годишните (ВИДЕО)

Сините са на върха с 8 победи от 8 мача в тази възрастова група

Левски победи с 2:0 ЦСКА-София при децата до 15 години в среща от 9-ия кръг на Елитната група-Югозападна зона.

С този успех сините остават на върха с 8 победи от 8 мача, докато армейците инкасираха първо поражение за сезона, но са и с мач повече.

Двубоят започна с похвална проява на джентълменство и уважение, като футболистите на ЦСКА поздравиха освен своите опоненти и всички на скамейката на „сините”.

На терена през първата част нямаше голове, но Левски нанесе своя удар след паузата.

Ивайло Христов вкара първия гол шест минути след началото на втората част, а 10 минути по-късно резервата Викторио Георгиев подпечата „синия’ успех.

Левски: Влади Филипов, Добрин Денев, Симоне Игнатов, Владимир Сиромахов (Георги Владимиров), Стефан Стефанов, Хари Денков, Ивайло Христов, Ивайло Иванов (Радослав Гайдев), Мартин Петков (Викторио Георгиев), Богдан Костов, Александър Мицев (Тодор Найдин)
Треньор: Борислав Кьосев

ЦСКА: Майкъл Георгиев, Любомир Митков, Александър Иванов, Георги Юруков (Марио Гуглин), Марио Николов, Иван Иванов, Емил Ценов, Атанас Няголов, Радостин Стоилов (Марио-Венцислав Попов), Михаил Ангелов (Димитър Михайлов), Кристиян Атанасов
Треньор: Добромир Митов