Литекс би само 2:0 Кнежа (СНИМКИ)

Ловчанлии с куп пропуски, изостават с 6 точки от върха в трета лига

Литекс би само с 2-0 Мизия Кнежа, но изтърва още 10 гола на Градския стадион, съобщава пресслужбата на оранжевите. Още в 10-та минута Литекс откри, но голът бе отменен заради засада. Точни за успеха бяха Денил Селимински в 32-та минута след асистенция на Йоан Петков и Тошко Тодоров през втората част след самостоятелен пробив. Коце Генков, Здравчев и на два пъти Писаров изпуснаха да се разпишат сами срещу вратаря, последният и Петков изненадаха всички с неточни удари от два метра разстояние.

В същото време лидерът в групата Кариана Ерден се издъни с хикс в Свищов, а друг от челниците -Видима, падна във Видин. Така момчетата на Живко Желев изостават вече само с 6 точки от върха, но са с мач по-малко. Тепърва обаче конкурентите на тима от Ловеч имат да играят дербита помежду си.

Съставът на Литекс, победил Кнежа: Вълков, Мицаков, Грозев, Ив. Иванов, Филипов, Димитров, Й.Петков/46-Тодоров/, Р. Иванов, Селимински, Здравчев/70-Д. Русев/, Генков/46-Писаров/