Локо (Сф) вдига двама за гостуването на дубъла на ЦСКА-София

"Армейците" имат да си връщат за отпадането за Купата на България

Локомотив (Сф) ще вдигне на крака двама от проблемните си футболисти за гостуването на ЦСКА-София II в събота от 16 часа.

Централният напа­дател Димитър Георгиев и халфът Богомил Христов бяха сменени при­нудително на полувремето на мача с Ботев Гълъбово (2:1). Георгиев полу­чи удар в глезена, а Христов игра след грипно заболяване и не бе дос­татъчно възстановен, за да остане на терена пълни 90 минути. И двамата обаче ще бъдат на линия за мача от десетия кръг на Втора лига на стади­он „Българска армия". Георгиев тре­нира индивидуално във вторник, а и Христов се възстановява.

В същото време от съперника ще искат поне частично да си върнат на „железничарите", които изхвърлиха първия им тим от турнира за Купата на България още през миналия ме­сец.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили