Лудогорец загуби 0:3 от Арсенал в Младежката шампионска лига (ВИДЕО)

Разградчани не успяха да отправят нито един точен удар за цял мач, вратарят Наумов блести

Лудогорец допусна трета загуба в Младежката шампионска лига, която се провежда паралелно с мъжкия турнир. В третия кръг на група „А” тимът на разградчани до 19-годишна възраст падна 0:3 от връстните си от Арсенал, който досега бе записал само една точка. С два гола за топчиите се отличи Еди Нкетиа (81’ дузпа и 87’), който наскоро подписа първи професионален договор с лондончани.

Още в 3-ата минута Райс Нелсън откри резултата сред разредената защита на българския състав, воден от Юрий Васев.

В началото на второто полувреме вратарят на Лудогорец Даниел Наумов извади шут под гредата на Нелсън. Като цяло стражът на юношеския национален отбор до 19 г. беше най-силен от всички в зелено.

Останалите попадения паднаха в края. В 80-ата минута Преслав Петров фаулира Еди Нкетиа в наказателното поле и потърпевшият реализира отсъдената дузпа. Отново Нкетиа беше точен три минути преди края, като отбеляза на добавка след поредната избита топка отстрана на Наумов.

За цял мач Лудогорец не успя да отправи точен удар, а два пъти стреля встрани от вратата.

В другия мач, който сега стартира, се изправят ПСЖ и Базел.

В класирането Лудогорец е последен с 0 точки и голова разлика 1-12.

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Официално: Столична община поиска „Герена“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона