Виляреал се измъкна срещу Османлъспор (ВИДЕО)

Стяуа изпуснаха победата срещу Цюрих

Виляреал стигна до равенство 2:2 срещу турския Османлъспор в мач от група "L" на Лига Европа.

С два гола в две минути Раул Русеску даде комфортна преднина за турския тим, като вторият му гол бе впечатляващ - мощен удар от около 30 метра.

Османлъспор остана с човек по-малко заради директен червен картон на Мехмед Гювен.

Реферът отсъди дузпа в полза на Виляреал, от която Рафаел Сантос Боре не успя да се възползва в 55-ата минута. Минута по-късно обаче Алфред Н'диайе отбеляза първия гол в мача за испанския тим (1:2).

След страхотно разиграване в 74-ата минута между Антонио Рукавина и Алешандре Пато, бразилецът вкара топката във вратата на турския тим за крайното равенство.

В другия мач от групата Стяуа Цюрих също стигнаха до равен - 1:1.

Румънците поведоха в резултата в 63-ата минута след страхотно отборно разиграване. Адриан Попа подаде към Боян Голубович, който им даде преднината.

В 86-ата минута обаче Муса Коне донесе точката за Цюрих.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)