Джамбазки ще дава почивка на титулярите, взе трима юноши в групата за Разград

Отборът на Монтана замина без трима контузени за мача с Лудогорец

Tрима юноши включи в разширения състав за предстоящата 1/8-финална среща от турнира за Купата на България с Лудогорец треньорът на Монтана Атанас Джамбазки.

Това са защитникът Марио Благоев и нападателите Александър Веселинов (на снимката) и Борислав Дамянов.

Други трима пък не успяха да се възстановят от измъчващите ги контузии и останаха у дома.

Става въпрос за левия бек Раиф Мурадов, офанзивния полузащитник Андреас Васев и бразилския нападател Данило Соуса Монис-Бала.

Отборът на Монтана замина днес за Разград с група от 23 футболисти и тази вечер ще направи една тренировка на „Лудогорец арена”. След нея наставникът на монтанци ще обяви на кои 18 ще разчита за утрешния мач.

Очаква сe почивка да получат Иван Михов, Шоко и Маркос Маркиньос, които са почти неизменни титуляри в срещите от първенството. Извън групата може да останат и футболисти, които висят с по три жълти картона, като Антон Полюткин и Фернандо Силва.

Шанс за изява ще бъде даден на футболисти, които рядко играя в срещите от първенството.

„Зa нас първенството е важно, а този турнир не е приоритет. Това не означава обаче, че ще излезем да отбием номера. Ще пусна в игра футболисти с малко игрови минути, за да видя на кого от тях ще мога да разчитам за в бъдеще”, заяви Атанас Джамбазки, цитиран от "chervenkarton.com".

Ето и групата на Монтана за мача с Лудогорец:

вратари: Христо Иванов, Ивайло Василев;

защитници: Иван Михов, Тихомир Трифонов, Антон Полюткин, Гийерме да Соуса-Шоко, Марио Благоев, Христос Кондохристос, Юлиян Чапаев, Диарасоуба Бамба;

полузащитници: Георги Коруджиев, Николай Чипев, Даниел Генов, Иван Иванов, Маркос Маркиньос, Костадин Дяков;

нападатели: Сергей Георгиев, Атанас Илиев, Петър Атанасов, Александър Веселинов, Фернандо да Силва, Стивън Петков, Борислав Дамянов.
ст. треньор: Атанас Джамбазки.

Главен съдия: Георги Давидов.
Асистенти: Георги Дойнов, Пламен Хинков.
Четвърти съдия: Драгомир Драганов.
Съдийски наблюдател: Кольо Данев.
Контузени: Раиф Мурадов,Андреас Васев, Данило Соуса Монис-Бала.
Наказани: няма.
Стадион: „Лудогорец арена”в Раград-5 лева билета.
Дата: 25 октомври от 20:00 часа.
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...