Билети по 5 лева за Берое - Монтана в събота

В деня на мача билетите ще струват 8 лева

Берое излиза срещу Монтана в мач от XII кръг на Първа лига. Двубоят е насрочен за 29 октомври (събота)от 20:00 ч. на стадион „Берое”.

През настоящия сезон Берое приложи нова схема в продажбата на билети. Цената в предварителната продажба за всички привърженици ще бъде 5 лв., а в деня на съответната среща билетът ще струва 8 лв.

Билетите за VIP зоната са по 30 лв. За VIP-а ще се продават и билети по 10 лв., които са единствено за лица до 18 г. Местата, посочени на билета няма да се спазват! Входът за деца до 12 години е свободен.

ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОДАЖБА

Билетите за мача са в предварителна продажба на всички каси на eventim в страната. Там се продават всички видове билети. За този двубой е предвидена и онлайн продажба с опция print@home. Можете да отпечатaте своя билет у дома и да го използвате за вход на стадиона.

Билети за срещата се продават и в Официалния фен магазин на „Берое“, който се намира на стадиона под Аязмото. Магазинът работи всеки ден от 10 ч. до 18:30 ч.

ВСЕКИ, закупил своя билет от Официалния магазин на клуба ще може да участва в специална томбола с награда шал на „Берое“. Жребият ще бъде теглен 2 часа преди двубоя с „Монтана“, а победителят ще бъде обявен в социалните мрежи и на почивката на самия мач!

Билети се продават на и на седемте каси на Eventim  в Стара Загора:
1. ТЕХНОПОЛИС – бул. „Никола Петков“ (до Парк Мол)
2. OMV Дезинтегратор – бул. „Руски“
3. ОМV Стара Загора – Три Чучура – кв. „Три чучура“
4. Български пощи – ул. „Св. Княз Борис I“ 81
5. бул. „Цар Симеон Велики“ 105
6. бул. „Цар Симеон Велики“ 112, ет. 2
7. бул. „Цар Симеон Велики“ 119

– Билети ще бъдат продавани и на касите пред стадион „Берое“ в деня на срещата (16 октомври)

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...