Литекс очаква да получи служебна победа

Ловчанлии посрещат Локо (София) в един от най-интригуващите мачове за купата

Литекс се очаква да спечели служебно гостуването си на Трявна от поредния кръг на „В“ група. Причината за този развой на нещата е, че срещата там не завърши, тъй като местните фенове нахлуха на терена и почти набиха съдията, пише сайтът на ловчанлии.

Причината за техния гняв беше отсъдена в полза на оранжевите дузпа в 65-та минута за нарушение срещу Писаров. Дотогава двубоят вървеше много оспорвано и при резултат 1-1. Емо Грозев без да иска си вкара автогол при меле в наказателното поле, но до почивката Митрев изравни с красив шут от 20 метра.

Правилникът е категоричен, че на Литекс трябва да се присъди служебен успех с 4-0. При това положение ловчанлии ще продължат да са на 6 точки от лидера Кариана Ерден, но и с мач по-малко от конкурента си.

В сряда за момчетата на Живко Желев предстои ново сериозно изпитание за Купата. След като отстраниха Славия, сега в града на люляците идва ред за елиминация и на друг столичен тим - Локомотив. Срещата е в сряда от 18.00ч на Градския стадион в Ловеч, допълва пресслужбата на "оранжевите".

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили