ЦСКА 1948 победи Хебър и продължава участието си в турнира за Купата на аматьорската лига (ВИДЕО)

Възпитаниците на Валентин Илиев сътвориха пълен обрат

ЦСКА 1948 победи Хебър Пазарджик с 3:1 и продължава участието си в турнира за Купата на аматьорската лига.

Възпитаниците на Валентин Илиев сътвориха пълен обрат през втората част, след като на почивката изоставаха в резултата.

В 74- ата минута Георги Божилов изравни, а в 83- ата и 90- ата минути точен бе появилият се като резерва Борислав Трендафилов.

ЦСКА 1948: 12. Иван Герасимов, 5. Борислав Ангелов, 3. Давид Стоянов, 31. Илиан Генадиев, 25. Герман Петров, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев, 18. Виктор Теодосиев(60' Мартин Нинов), 11. Калоян Стефанов(85' Георги Кънчев), 17. Йоан Маринов (46' Борислав Трендафилов), 9. Георги