Рилецо удари Сигал след драма и продължение

Рилски Спортист успя да измъкне победа в Прищина срещу местния Сигал (които са шампиони на Балканската лига за 2016 и 2015 година) със 104-100 след продължение и 93-93 в редовното време

Рилски Спортист успя да измъкне победа в Прищина срещу местния Сигал (които са шампиони на Балканската лига за 2016 и 2015 година) със 104-100 след продължение и 93-93 в редовното време. Рилецо направи невероятни първи 10 минути в които вкара цели 31 точки срещу едва 16 на противника. Но това само разяри косоварите , които ударно започнаха да вкарват въпреки съпротивата на самоковци. Делич и Бозов обаче не се даваха в атака и се българите се прибраха на почивката със 7 точки аванс за 53-46.

След почивката готови да се докажат на новия си треньор домакините от Сигал заиграха още по ожесточено, успявайки да по стопят разликата този път на 3 точки след 30 минути игра. Сигал направиха и пълен обрат минути преди края, но точки на Бозов и 3 фаула на Златин Георгиев докараха мача в продължение. Продължение, в което нашия българският отбор стоеше по-добре психически, което бе предпоставка да се спечели и мача.

Сибиу и Павлин Иванов отпаднаха от баскетболното първенство на Румъния

ЦСКА надви Черно море с невероятен спектакъл с 204 точки (ВИДЕО)

Двата отбора играха за честта си и направиха страхотно шоу за феновете

Шумен лиши Ямбол от плейофите, Левски взе квотата

Шуменци записаха четвърти пореден успех след 84:71 в мача от 32-ия кръг

Дончич, Гилджъс-Александър и Йокич са номинирани за MVP на редовния сезон

Вижте всички номинации в НБА

ОБЗОР: Бостън, ЛА Клипърс, Милуоки и Оклахома стартираха с победи в плейофите (ВИДЕО)