Палермо с Чочев загуби от Лацио (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при минимално поражение

Отборът на Лацио записа втората си поредна победата в първенството на италианската Серия А. В среща 14-ия кръг лациалите се наложиха като гост с 1:0 над Палермо.

Българският национал Ивайло Чочев започна като титуляр за домакините и престоя на терена през всичките 90 минути. Иначе единственото попадение в двубоя падна в 31-ата минута, а негов автор бе сръбският халф на гостите Сергей Милинкович-Савич.

Домакините пък доиграха срещата в намален състав, след като в 87-ата минута централният бранител Джанкарло Гонсалес получи червен картон.

С успеха Лацио се изкачи до третата позиция в класирането с актив от 28 точки. Палермо пък инкасира седма поредна загуба и продължава да заема незавидното 19-о място със скромните 6 пункта.