Пенев: Мачът с Дунав през първото полувреме беше студен за нас

„Това беше една заслужена победа на нашия отбор ЦСКА”

Почетният президент на ЦСКА Димитър Пенев коментира последния мач на армейците за 2016 година. Червените победиха Дунав (Русе) с 3:0 след голове на Рубен Пинто, Божидар Чорбаджийски и Александър Дюлгеров.

„Резултатът ми хареса и второто полувреме. Първото, както и времето беше студено и хладно, така и мачът беше студен за нас.  На моменти като домакини не спазваме домакинското изискване – да имаме превъзходство, да имаме натиск, да имаме голови ситуации. Дори изпуснахме, която всеки може да изпусне, но в един такъв последен, в една борба трудна за класирането не беше много приятно първото полувреме да издържим, но второто имаше добри възможности за тези голови ситуации. Все пак Дунав е един отбор в това първенство, който доста добре се представяше в началото на шампионата. Това беше една заслужена победа на нашия отбор ЦСКА”, каза Пенев пред официалния сайт на клуба.