Пике нападна словесно президента на Ла Лига на "Ел Мадригал" (ВИДЕО)

Каталунците бесни за недадена дузпа, през ноември Хавиер Тебас призна, че е фен на Реал Мадрид

Невероятни сцени се разиграха веднага след края на мача Виляреал – Барселона (1:1) на „Ел Мадригал”.

Защитникът на шампионите Жерар Пике се насочи директно към трибуните, за да потърси сметка от президента на Ла Лига Хавиер Тебас за действията на съдията Игнасио Иглесиас, който не даде дузпа за гостите.

„Видя ли това? Да, ти!”, разкрещя се Пике към ложата на стадиона на Виляреал, където беше седнал Хавиер Тебас.

Каталунците бяха бесни заради ситуация 20 минути преди края, когато губеха с 0:1, а удар на Меси беше спрян от полегналия на земята Бруно с изпъната напред по тревата ръка в нещо като поза Супермен. Ситуацията изглеждаше като 100-процентова дузпа, но тя не беше отсъдена.

Голяма част от феновете на Барселона съзират конспирация, че Ла Лига се опитва да помогне на Реал Мадрид да спечели титлата за първи път от сезон 2011/12. Тези съмнения бяха подхранени от самия Тебас, който през ноември призна пред AS, че е фен на Реал Мадрид.

„Ако кажа, че не подкрепям Реал Мадрид, това би било лицемерно и ще бъда обрисуван като лъжец... А на мен със сигурност не ми харесва да бъда наричан лъжец. Представете си, че кажа, че обичам всички отбори и после се разбере, че подкрепям Реал Мадрид от дете, че съм бил на 27 издания на „Ел Класико”, че съм празнувал победите на Реал с приятели в бара. Предпочитам да наричам нещата с истинските им имена”, каза тогава Тебас.

Еврограндове искат играч на Мъри Стоилов

Тен Хаг: Доволен съм, не видях паника

Вижте какво каза мениджърът на Манчестър Юнайтед

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати