Ще стане ли Гришо №1 в тениса?

11 януари 2017 21:23 Мартин Огнянов

Чили би Хърватия с дузпи за Купата на Китай (ВИДЕО)

hns-cff.h

Чили победи Хърватия след 1:1 в редовното време и 4:1 при дузпите и ще играе финал на турнира за Купата на Китай.

В първия полуфинал Исландия надви с 2:0 домакина Китай, а финалът Исландия – Чили е в неделя сутрин от 09:35 българско време.

В много странни състави и двата отбора имаха нужда от време да свикнат на стадиона в Нанин, столицата на Централноюжен Китай.

Сесар Пинарес даде аванс на чилийците в 18-ата минута след солов рейд на Едуардо Варгас от Хофенхайм, който направи за смях цели петима съперници.

Хърватите изравниха четвърт час преди края след чудесен удар от въздуха на Франко Андрияшевич при центриране отдясно на Фран Тудор.

При дузпите обаче южноамериканците бяха безгрешни в 4-те си опита, а Антолич и Марич изпуснаха за Хърватия, който ще играе в малкия финал срещу Китай в събота от 09:35.