Еспаньол спря лошата серия срещу Гранада (ВИДЕО)

Гранада няма победа през тази година и остава на предпоследно място

Еспаньол спря серията си от четири поредни мача без победа, след като се наложи с 3:1 над Гранада в мач от 22-ия кръг на Примера дивисион.
Каталунците, които загубиха дори от Алкоркон за купата, са десети в генералното класиране на Ла Лига, докато Гранада е на предпоследно място с едва точка пред Осасуна.

Хосе Антонио Рейес даде аванс на Еспаньол в 11-та минута на срещата, но Андреас Перейра вкара единствения гол в полза на гостите в 23-та за 1:1.

Каталунците обаче поведоха отново с попадение на Пабло Пиати девет минути по-късно, а Марк Наваро се възползва от асистенция на Рейес в 48-та за крайното 3:1 в полза на домакините.

Гранада няма победа през тази година, като последната беше спечелена на 3-и декември срещу Севиля.