Верея започна със загуба контролите в Турция

Старозагорци отстъпиха пред румънския Яши с 0:2

Верея загуби с 0:2 срещу румънския Яши първата контрола от лагера в Турция.

Треньорът Александър Томаш започна със състав: Пламен Колев, Ясин Амрауи, Мирослав Енчев, Владислав Зафиров, Васил Калоянов, Илиян Йорданов, Салим Керкар, Осман Балде, Янислав Иванов и Педро.

След почивката в игра се появиха Караджов, Слаев, Мунин, Бенгюзов, Ангелов, Андонов, Илиев, Орлов и Хасани. Само Момчил Цветанов не взе участие в първата контрола.

Първото полувреме премина при пълно превъзходство на Верея.Пропуски на Калоянов, Керкар и Иванов обаче лишиха българския тим от преднина в резултата.Румънският отбор успя да поведе в равностойното второ полувреме в 60-ата минута, когато Кристеа беше точен от дузпа.20 минути по-късно Бойчу оформи крайното 2:0 за Яши.

Следващата контрола на Верея е на 25 януари срещу друг румънски тим- Конкордия.

ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система