Локо (ГО) спечели първата си контрола в Анталия (СНИМКИ)

Разправии и червени картони срещу азерския Зира

Локомотив (Горна Оряховица) победи Зира (Азербайджан) с 1:0 в първата си контрола от лагера в турския курорт Анталия. Единствения гол падна в 90-ата минута от свободен удар. Отбеляза го Мохамед Бен Отман, съобщи пресслужбата на "железничарите".

В проверката взеха участие възстановените от дълготрайни контузии Красен Трифонов и Николай Христов.

В 70-ата минута в резултат на разправия между съперници се стигна до два червени картона, според информация на азерите.

Локо (ГО) се намира на 12-ото място в Първа лига на България след 19 кръга. Зира се нарежда на 5-ата позиция в първенството на Азербайджан, което се състои от 8 тима, след 14 кръга.

Железничарите се завръщат у нас на 5 февруари, а ето и тяхната програма:
22 януари, в Турция: ЛОКОМОТИВ (ГО) - Зира (Азербайджан) 1:0
25 януари, в Турция: ЛОКОМОТИВ (ГО) - Шльонск Вроцлав (Полша)
26 януари, в Турция: ЛОКОМОТИВ (ГО) - Дордой (Киргизстан)
28 януари, в Турция: Все още се търси противник
29 януари, в Турция: Все още се търси противник
1 февруари, в Турция:ЛОКОМОТИВ (ГО) - Напредак Крушевац (Сърбия)
2 февруари, в Турция: ЛОКОМОТИВ (ГО) - Хабароск (Русия)
4 февруари, в Турция: ЛОКОМОТИВ (ГО) - Подбрезова (Словакия)

11 февруари, в Стара Загора: Берое - ЛОКОМОТИВ (ГО)

ОБЗОР: Етър превзе върха във Втора лига с гол в 93-ата минута

Спартак (Варна) се възползва от грешките на Миньор и Хебър, вижте всички резултати, голмайстори и класиране

ОЧАКВАНО: Лудогорец мина през Локо ГО на път към Купата на България (ВИДЕО+СНИМКИ)

Шампионите спечелиха с 3:1 в Разград и са четвъртфиналисти в турнира

ОФИЦИАЛНО: Съобщиха кога ще е най-старото столично дерби

Вижте датите и часовете на мачовете Славия – Левски и ЦСКА – ЦСКА 1948, както и програмата за следващия кръг във Втора лига

ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

Съдийски назначения за следващите мачове от Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Спартак Варна с инфарктен обрат над Левски Лом

Шест срещи се изиграха днес, вижте всички резултати

ИЗВЪНРЕДНО: Ясна е програмата за Купата на България, пренасрочиха 4 мача от елита