Джамбазки доволен от новите в Монтана

Вратарят Христо Иванов се раздели с клуба по взаимно съгласие

Треньорът на Монтана Атанас Джамбазки похвали новите футболисти в състава.

Тимът загуби първата си контрола в Турция - отстъпи с 0:1 пред казахстанския Окжетпес.

"Доволен съм и от играта, и от старанието в този двубой. Ако си бяхме вкарали положенията през първото полувреме, сигурно щяхме и да спечелим. Ние сме съвсем различен отбор от този през есента, имаме много нови играчи и ни трябва време. Мисля, че от мач на мач ще ставаме по-добри", коментира наставникът.

Днес от 15:00 часа тимът му ще изиграе втория си спаринг - срещу унгарския Покси.

Вратарят Христо Иванов пък вчера разписа документите, че е съгласен да разтрогне договора си с Монтана, пише „Тема спорт”.

Вече бившият капитан има 141 двубоя за Монтана в Първа лига. Иванов разкри, че вече има няколко оферти - както от тимове от елита, така и от Втора лига.
ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...