Вратарите на Монтана се контузиха при загуба от унгарци

Небойша Иванчич вкара, Меледже беше изгонен, а Монтана падна от Пакси с 1:3

И двамата вратари на Монтана се контузиха при загубата от унгарския Пакси с 1:3 на лагера в Алания. Това беше второ поражение за тима на Атанас Джамбазки след 0:1 от казахстанския Окжетпес.

Днес на загрявката преди проверката с унгарците, стражът Корин Брокс получи контузия и на вратата застана Евгени Александров. Александров обаче се контузи при дузпа за Пакси в средата на първата част, но тимът няма трети вратар и Александров довърши мача.

В мача имаше и нерви и малко след гола от дузпа на Тамаш Колтай съдията извади директен червен картон на дошлия в Монтана от Малта Брадли Меледже. По договорка българският отбор не остана с човек по-малко, а на негово място влезе Сергей Георгиев.

Нападателят Рихард Йелена удвои в началото на втората част. При 2:0 за Пакси, друг нов играч - Небойша Иванчич върна Монтана в мача с гол за 1:2 в 70-ата минута, но 9 минути по-късно унгарците вкараха трети гол и решиха всичко.

23 януари, в Турция: Монтана - Пакси (Унгария) 1:3
27 януари, в Турция: Монтана - Алтън Асър (Туркменистан)
29 януари, в Турция: Монтана - Пелистер (Македония)
1 февруари, в Турция: Монтана - Фероник (Косово)
3 февруари, в Турция: търси се съперник

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...