Кариана надви Пирин Разлог в контрола

Румен Рангелов и Емануил Петров отбелязаха двата гола

С голове на Румен Рангелов в 12-ата минута и Емануил Петров в 84-ата минута Кариана Ерден победи Пирин Разлог на стадиона в Склаве с 2:0.

Футболистите на Кариана изграждаха много опасни атаки пред вратата на Пирин и само неточния мерник на Евгени Иванов, Цветелин Анжелов, Ангел Русев, Георги Петров и Борис Петков бяха причина да не се достигне до отбелязване на нови голове във вратата на Пирин.

За тима от Разлог пропуски направиха Николай Хаджиниколов, Димитър Стоев и Христо Петров. И двата гола за отбора на Кариана станаха след бързи контраатаки и колективни грешки в защитата на Пирин.

Следващия контролен мач на Кариана е в четвъртък , 2 февруари, срещу Беласица Петрич от 14.30 часа. Все още треньорите на двата отбора не са уточнили мястото на срещата-Марикостиново или Склаве.

Отборът на Пирин Разлог пък ще играе в събота, 4 февруари в Годлево контролен мач срещу Пирин Гоце Делчев.