Верея завърши лагера в Турция само със загуби и без нито един отбелязан гол

Старозагорци бяха излъгани от лидера в Полша Ягелония с гол в 84-ата минута

Верея завърши лагера в Турция с пета поредна загуба без отбелязан гол. Отборът на Александър Томаш загуби днес с 0:1 от Ягелония с гол на лидера в елита на Полша в края на мача.

Костадин Слаев беше най-активен за Верея през първата част и негов удар беше с мъка избит от вратаря в 25-ата минута. Преди почивката удар на Венци Бенгюзов рикошира в крака на противник и мина встрани от целта.

10 минути след паузата Педро Еуженио бе изведен от Янислав Иванов сам срещу вратаря, но изстрелът му бе спасен с крак от стража на Ягелония.

Здравко Илиев беше изгонен с втори жълт картон в 72-ата минута, но по споразумение между двата тима беше заменен от Мирослав Енчев, който се върна на терена, след като преди това беше сменен.

Шест минути преди края Швидерски беше забравен от защитата на Верея и простреля вратаря Пламен Колев за единствения гол в мача.

Верея – Ягелония 0:1
0:1 Швидерски ‘84

Верея: 12. Иван Караджов (50 - 1. Пламен Колев), 15. Костадин Слаев, 33. Мирослав Енчев (58 - 6. Илиас Хасани), 3. Владимир Зафиров (46 - 9. Валери Домовчийски), 77. Педро Еуженио, 25. Георги Ангелов, 26. Салим Керкар (66 - 27. Ясин Амрауи), 10. Елиаш Да Силва, 21. Здравко Илиев, 71. Венцислав Бенгюзов (70 - 89. Алексей Орлов), 39. Янислав Иванов
Треньор: Александър Томаш

Ягелония: 96. Вегларц, 22. Гржиб, 24. Гордон, 3. Страус, 14. Василюк, 20. Шимонови, 23. Шимански, 13. Мистовски, 35. Полковски, 28. Швидерски, 36. Грабовски

11 февруари: Верея - Ботев (Пд)

ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система