Пирин загуби класически от Аланияспор (СНИМКИ)

Вангер Лав и компания демонстрираха класа срещу "орлетата" на Радуканов, които загубиха и третия си мач в Турция

Пирин загуби с 0:3 от елитния турски Аланияспор в третата си проверка на лагера в южната ни съседка. За „орлетата” дебют направи сръбският централен защитник Дени Павлович, а тимът на Милен Радуканов има само загуби досега на лагера.

Орлин Старокин имаше две добри възможности за Пирин през първата част, но насочи неточно първо с глава, а после и при удар с крак.

Звездата на Аланияспор Вагнер Лав откри резултата в 35-ата минута. Бившият нападател на ЦСКА (Москва), Монако, Байер Леверкузен и Лион порази мрежата на Краси Костов след атака с много пасове на домакините.

Новото попълнение на Пирин Аймен Суда би в стената от пряк свободен удар на удобна позиция. Резервата Глинор Плет удвои за Аланияспор в 61-ата минута, преодолявайки резервния страж на благоевградчани Георги Аргилашки.

Стилиян Николов направи дузпа срещу Плет само 4 минути по-късно и Даниел Кандеяш направи 3:0.

Аланияспор - Пирин 3:0
1:0 Вагнер Лав '35