Треньорката на Мизия дебютира с разгром

Отборът на Ива Найденова-Данчева победи Чепинец с 5:0

Новият старши треньор на Мизия Кнежа (Северозапад­на Трета лига) Ива Найденова-Данчева дебютира с 5:0 над Чепинец (Югоизточна Трета лига) в контрола, играна в Царско село. Тимът от Велинград бе без повечето си титуляри. Селекцията на да­мата и играещият ѝ асистент Димитър Петров обаче пре­махна интригата само за 20 минути.

Герой на мача стана Милен Тонев, който вкара три гола. Първият от тях бе в 10-ата минута, когато бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля. Малко след това Георги Пецински стреля нес­пасяемо от границата на на­казателното поле. Тонев нап­рави 3:0 8 25-ата минута с шут от 25 метра, а малко след това се разписа още веднъж.

Треньорката на Ми­зия извади нов състав за вто­рото полувреме. Велинградчани този път бяха почти равностойни, но така и не сътвориха нищо в атака. В 90-ата минута падна и пети­ят гол във вратата им.