Черно море падна 1:4 от Несебър

Варненци допуснаха първите си голове тази зима

Четвъртият в Първа лига Черно море загуби с 1:4 от шестия във Втора лига Несебър като гост. Досега „моряците” не бяха допускали гол в трите си предсезонни контроли в Гърция. Но в първата си проверка у нас инкасираха 4. Това се случи на градския стадион край Слънчев бряг, където времето беше студено и дъждовно.

Гостите откриха чрез Бакари в 15-ата минута, но допуснаха обрат до 1:4. Несебър изравни в 16-ата минута чрез Баев след грешка на вратаря Шром, а още в 19-ата Дани Георгиев замени Сукуп. Бакари удари греда преди домакините да осъществят обрата в 37-ата минута. Точен бе Пюстюлю.

Георги Иванов замени всичките си футболисти в 60-ата минута, като на терена остана само Пламен Николов. До края Несебър вкара още два гола чрез Карадайъ (75') и Иван Стоянов (83'), докато отлична комбинация между двете нови попълнения на варненци Пируло и Хлупик завърши с удар в гредата на последния.

Черно море: Шром, Сукуп, Николов, Станчев, Костадинов, Илиев, Паланков, Коконов, Цветков, Балджийски, Бакари /Михайлов, Георгиев, Кузма, Йосков, Минчев, Дюлгеров, Касабов/

Контролите на Черно море през зимата:
21 януари, в Гърция: ЧЕРНО МОРЕ - Аридеа (Гърция) 3:0
25 януари, в Гърция: ЧЕРНО МОРЕ - Кардия (Гърция) 6:0
29 януари, в Гърция: ЧЕРНО МОРЕ - Агротикос Астерас (Гърция) 10:0
8 февруари, в Несебър: ЧЕРНО МОРЕ - Несебър 1:4
11 февруари, на "Тича" от 14:00 часа: ЧЕРНО МОРЕ - Черноморец (Балчик)

Матай: Червените картони бяха пресилени

Капитанът на ЦСКА смята, че Ботев Пловдив се радват предварително

Керкез: Голяма победа, на нашия стадион ще бъдем много силни

Треньорът на Ботев Пловдив остана много доволен от успеха над ЦСКА за Купата на България

Стамен Белчев притесни феновете: Каранга има неприятна контузия