Атлетико (Мадрид) съкруши Селта в последните минути (ВИДЕО)

Двубоят на „Висенте Калдерон” завърши 3:2, Торес вкара гол-шедьовър и изпусна дузпа

Атлетико (Мадрид) постигна драматична победа в мач от 22-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят, който се проведе на стадион „Висенте Калдерон”, завърши при резултат 3:2.

„Дюшекчиите” изковаха успеха си в последните четири минути на редовното време с попадения на Яник-Ферейра Караско и Антоан Гризман. Преди това нападателят Фернандо Торес се разписа с изключително красив гол.

Гостите поведоха в резултат още в петата минута, благодарение на Кабрал, а в 78-ата минута Джон Гуидети вкара за 1:2.

Торес изравни само пет минути след гола на Селта. Караско го намери в наказателното поле, той овладя, като сам си вдигна топката и след това с атрактивна задна ножица не остави никакви шансове на вратаря.

В 30-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа. До ситуацията се стигна, след като Караско падна леко след контакт с Ронкалия. Торес застана зад топката, стреля силно, но нацели напречната греда.

Караско направи 2:2 в 86-ата минута. Белгиецът се възползва от недобре изчистена топката след центриране от ъглов и отправи силен удар извън наказателното поле.

След 120 секунди Гризман донесе успеха на Атлетико след пас на Кевин Гамейро.

Отборът от Мадрид събра 42 точки на четвъртото място. Селта е десети с 30 точки.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини