Кой от евроучастниците ни ще стигне най-далеч?

16 февруари 2017 16:52

Пирин (Гоце Делчев) загуби от юношите на Пирин (Бл)

Пирин (Гоце Делчев) загуби в контрола с 1:2 от Пирин (Благоевград) до 19 години. През първата част на срещата и двата отбора си размениха по един гол от дузпа. В 27-ата минута Тусонджиев вкара за 0:1. В 41-ата минута Иван Спахиев реализира за 1:1. През втората част на мача младите "орлета" стояха по-добре на терена. В 78-ата минута Стефанов бе точен за 1:2. В самия край на мача непростим пропуск за домакините направи Шабанов.

След срещата президентът на Пирин (Гоце Делчев) по категоричен начин заяви: "Смените и пробите свършиха. Почваме с освобождаване на тези, които с нищо не доказаха на терена, че могат за в бъдеще да носят фланелката на нашия тим."

Следващият мач на Пирин Гоце Делчев е срещу Банско в събота от 14 часа.