ЦСКА 1948 приключи контролите с разгром над БДЖ

ЦСКА 1948 победи Локомотив БДЖ със 7:0 в последната си контрола от зимната подготовка

ЦСКА 1948 победи Локомотив БДЖ със 7:0 в последната си контрола от зимната подготовка. Воденият от Валентин Илиев тим приключи серията от проверки само с една загуба и продължава да се подготвя за първия си официален мач срещу ФК Люлин на 5 март.

Георги Божилов откри резултата за „червените“ в 8-ата минута на мача. В 35-ата Георги Кънчев удвои преднината на ЦСКА 1948. В последната минута на първото полувреме Йоан Маринов направи резултата класически.

В началото на втората част Божилов отбеляза втори гол в мача, а минута след това Кристиян Петров също се отчете с попадение. В 54-ата минута Кирил Атанасов вкара за 6:0. Крайното 7:0 оформи влезлият като резерва Марио Димитров.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 1. Кристиян Дяков 19. Никола Маджаров (Йордан Атанасов) 3. Давид Стоянов 14. Димитър Иванов 31. Илиан Генадиев 42. Илия Джамов (Димитър Захариев) 8. Георги Кънчев (Виктор Теодосиев) 23. Кирил Атанасов 93. Кристиян Петров 9. Георги Божилов 17. Йоан Маринов

Заги: Сега ще разчитаме на Левски