Без победител в дербито на Москва межу Локо и Спартак

Ивелин Попов изигра 20 минути за Спартак

Отборите на Локомотив (Москва) и Спартак (Москва) не излъчиха победител в градското дерби помежду им и завършиха 1:1.

Първото полувреме бе доста равностойно като притежание на топката, но Спартак имаха по-сериозните положения за гол. Още в първата минута Куинси Промс стреля точно, но Гилерме се намеси добре. В 11-та минута Фернандо също бе близо до гола, но топката отново не попадна в мрежата.

В 41-та минута Локомотив успя да поведе чрез Ари, който реализира едва втория точен удар по посока на вратата на гостите. Спартак отговориха бързо и в 52-та минута Промс успя да изравни. До края на срещата червените бяха по-добрия отбор, но не успяха да направят пълен обрат. В 70-та минута на терена за тях се появи и Ивелин Попов, но българинът не помогна особено на своя тим.

Въпреки това, точката от срещата им отвори аванс на върха в Руската Премиер лига от девет точки.

Луис Енрике: Не бързаме да станем шампиони

Треньорът на ПСЖ обяви, че целта е отборът да вземе титлата, но не държи това да е много рано