Възпитаник на Шенсой наказа младежките национали (ВИДЕО)

Младежите загубиха с 0:1 от Македония в контрола в Скопие, македонците изпуснаха и дузпа в края

Младежкият национален отбор по футбол загуби с 0:1 от Македония в контрола като гост. Мачът се игра на тренировъчния център „Петър Милошевски” в Скопие.

Отборът на Антони Здравков допусна единствения гол в края на първата част. Тогава дълъг пас свари българската защита неподготвена и 22-годишният нападател на Шкендия Мариян Радески овладя елегантно и после преодоля вратаря за 1:0 в 43-ата минута.

За България Александър Георгиев, Наско Милев, Преслав Петров и Серкан Юсеин пробваха да реализират, но не сполучиха.

Качеството в играта липсваше почти през целия мач и нашите не стигнаха до много чисти положения, но в края един далечен удар можеше да донесе реми, ако не беше добрата намеса на македонския вратар.