Локо (Пд) разтрогна с 38-годишния Роберт Петров след точно 111 минути игра

Опитният защитник бе привлечен от Ераносян в началото на януари и игра в едва два мача

Ръководството на Локомотив (Пд) разтрогна по взаимно съгласие с футболиста Роберт Петров. Занапред 38-годишният бранител няма да попада в плановете на треньорския щаб, съобщиха от "Лаута".

Локомотив благодари на Роберт Петров и му пожела в бъдеще много успехи в личен и професионален план.

Бившият наставник на "смърфовете" Едуард Ераносян привлече ветерана в началото на януари и така той се задържа в отбора около три месеца и половина. За това време той игра в два мача като титуляр - загубите при гостуванията на Пирин (0:1) и Берое (2:3), като и в двата беше заменен (в Благоевград още на почивката, а в Стара Загора в 65-ата минута).