Лаказет с травма от мача с Бешикташ

"Ще направим всичко, за да го възстановим", заяви клубният президент на "хлапетата"

Голмайсторът на Олимпик (Лион) Александрe Лаказет е с мускулна контузия след мача-реванш от четвъртфиналите в Лига Европа срещу турския Бешикташ.

Лаказет беше заменен малко преди края на редовното време на двубоя в Истанбул в четвъртък вечерта. Лион се класира за полуфиналите след драматична победа с дузпи със 7:6.

"Ще бъде трудно да се завърне преди първия полуфинал. Ще направим всичко, за да го възстановим", заяви клубният президент на Олимпик - Жан-Мишел Ола.

Лион играе срещу Аякс на полуфиналите в Лига Европа, като първата среща между двата състава е на 3 май в Амстердам. 25-годишният Лаказет има пет гола във втория по сила европейски клубен турнир.