Дубъла на ЦСКА и Локо (Сф) със зрелищно реми

Септември би Созопол, класиране и резултати от Втора лига

ЦСКА II стигна до зрелищно реми при гостуването си на ст."Локомотив", където младите „армейци” се изправиха срещу едноименния тим.

Още в петата минута Лясков можеше да открие за червените, но вратарят на Локомотив показа класа и отрази удара му. В 37 минута пък Никола Колев излезе очи в очи с Любенов, но също не успя да го преодолее. В края на полувремето домакините също създадоха интересна възможност чрез Бузукис, но Конов бе на мястото си и спаси.

Втората част започна отново с изява на Конов,  който изби топката при удар от 3 метра с глава на Георгиев. В 63 минута домакините откриха от пряк свободен удар, който бе изпълнен от  Никола Иванов. В 72 минута Александър Георгиев бе изведен в коридор, но уцели страничната греда. При добавката Руменов не сгреши и изравни резултата. Само 2 минути по-късно Виячки отново изведе домакините напред след статично положение, а точка на головата фиеста сложи Александър Георгиев, който завърши отлична многоходова атака на армейците.

След ремито те вече имат 30 точки в актива си и са на една от опасната зона. С две повече от тях има Ботев Враца, който направи 0:0 у дома срещу Лудогорец II, а в друг мач от кръга Септември София би вкъщи Созопол с 2:1 и остана на 3 т. от лидера Етър.