Меси загуби зъб в Ел Класико

Причина за инцидента е удар с лакът, който Лео получи от Марсело

Мегазвездата на Барселона Лео Меси загуби зъб по време на голямото дерби с Реал Мадрид, пише "Сън".

Изданието прилага кадър на почивката, когато на излизане от съблекалнята за второто полувреме Меси изплюва един от зъбите си. Заради последвалото кръвотечение, се наложи аржентинецът да играе с памучна кърпичка в устата. Това не попречи на аржентинеца, който вкара два гола за Барселона за победата над Реал Мадрид с 3:2.

Причина за инцидента е удар с лакът, който Меси получи от Марсело през първото полувреме.

В същото време Меси наруши мълчанието след мача и написа съобщение до последователите си в социалните мрежи.

"Излязохме на "Бернабеу" за победа, с която да запазим шансовете си за титлата. Все още има дълъг път, но тази победа е важна стъпка напред и ни донесе голяма радост", написа Меси.