Килиан Шеридън води Ягелония към титлата след победен гол срещу отбора на Спас Делев

Спас Делев започна като титуляр за Погон при загубата с 0:1 като гост на Ягелония в мач от 31-ия кръг на полската Екстракласа.

Българският национал остана на терена до 87-ата минута, когато бе заменен от Китано.

Бившият съотборник на Делев в ЦСКА - Килиан Шеридън, отбеляза единствения гол в мача. Ирландският нападател се разписа в 33-ата минута и донесе трите точки за Ягелония във втори пореден мач.

Попадението на Шеридън е негово пето в 8 мача за Ягелония тази пролет.

Победата остави Ягелония на върха в класирането с 33 точки, 2 повече от втория Лех Познан. Погон е шести с 21 точки.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)