Проблем с попълването на Трета лига на Североизток

Сокол (Марково) е последният новак в Югоизточната Трета лига

Сокол (Марково) е последният нов член на Югоизточната трета лига, след като победи с 4:0 отбора на Хасково в заключителния бараж.

Марковци не оставиха съмнение за превъзходството си, като вкараха един гол преди почивката, както и три след това, а можеха и да увеличат аванса си.

Тодор Деков откри резултата през първото полувреме, а в 53-ата минута бившият защитник на Ботев (Пловдив) Ангел Рахов покачи на 2:0. Друг бивш канар- Недко Миленов, се разписа за 3:0. Крайното 4:0 оформи Петър Нейчев.

Така Сокол (Марково) се присъединява към Тунджа-2006 (Ягода), който миналата седмица се справи с дузпи срещу Родопа (Смолян).

Най-голям проблем с попълването на Трета лига е на Североизток, където останаха едва 10 отбора. Желание са изявили Спартак 1918 (Варна) и Спортист (Ковачевец, област Търговище), но предстои ЗС на БФС-Варна да ги одобри.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили