България U18 отстъпи пред Грузия U19 в контрола

Единственият гол на стадион „Христо Ботев” в Благоевград падна още в третата минута

Юношеският национален отбор на България до 18 г. отстъпи с 0:1 на съперниците си от Грузия U19, които са с година по-големи в контрола на стадион „Христо Ботев” в Благоевград.

Гостите откриха резултата в 3-та минута, когато Бурджанадзе бе точен след ъглов удар.

В 36-та минута България организира контраатака, при която Матео Стаматов бе повален пред наказателното поле.

Николай Янков пробва да реализира от прекия свободен удар, но защитник на Грузия успя да отрази шутът, който летеше към непокрития ъгъл.

В 52-та минута гостите размениха няколко къси подавания пред наказателното, докато Кванталиани копна към Кохреидзе, който финтира Шейтанов, но не успя да завърши.

В 90-та минута след контратака Арвеладзе остана очи в очи с резервата Иван Дюлгеров и стреля, но топката се отби от горната греда. Всички играчи взеха участие в срещата.

Съставът на България U18: 1. Димитър Шейтанов ("Левски"), 4. Борислав Вакадинов ("Септември"), 6. Мариян Иванов ("Септември"), 7. Матео Стаматов ("Еспаньол", Испания),  16. Иван Турицов (ЦСКА-София), 8. Васил Добрев ("Септември"), 10. Иван Тилев ("Септември"), 11. Атанас Кабов ("Левски"), 14. Николай Янков – к. (ЦСКА-София),  18. Емил Янчев ("Черно море"), 13. Калоян Кръстев ("Славия")

Резерви: 12. Иван Дюлгеров ("Черно море"), 2. Радослав Живков (ЦСКА-София), 3. Ертан Томбак ("Черно море"), 5. Надим Ангелов ("Берое"), 9. Тони Иванов ("Лудогорец"), 15. Димитър Илиев ("Лудогорец"), 17. Илиан Илиев ("Черно море")
Селекционер: Ангел Стойков;
България U15 с реми срещу Косово (ВИДЕО)

Две дузпи и 1:1 в контрола, играна в Прищина

БФС търси усилено футболисти с български корени

До момента сме открили над 20 състезатели, обясни Лъчо Димов

Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор