Кристиано съсече Сборная в Москва (ВИДЕО)

Португалия удари Русия с гол на Роналдо

С гол на Кристиано Роналдо отборът на Португалия победи домакина Русия с 1:0 и оглави класирането в група А на турнира за Купата на конфедерациите.

Пред пълните трибуни на "Откритие Арена" в Москва Роналдо реши мача още в 8-а минута. Мегазвездата бе най-добре пласиран в наказателното поле и реализира с глава след центриране на Рафаел Герейро.

Португалия бе значително по-класният отбор на терена и диктуваше темпото. В 32-а минута Роналдо бе близо до втори гол след отличен финт в наказателното поле и удар, но този път стражът на руснаците Акинфеев отрази.

За добрата си игра Роналдо заслужи признанието Играч на мача. В последните минути Сборная опита натиск, но след корнер в добавеното време Георгий Джикия стреля с глава над напречната греда.

Португалия поведе в класирането с 4 точки, а Русия е на второ място с 3. В другия мач от групата тази вечер играят Нова Зеландия и Мексико.

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола