Белчев: Добре е, когато биеш отбори като Зенит, но сме стъпили на земята

"Разочаровни сме, че няма да играем в Европа", заяви наставникът на ЦСКА

Изключително престижна победа постигна отборът на ЦСКА. „Армейците” се наложиха с 2:1 над водения от Роберто Манчини тим на Зенит.

„Доволен съм от играта. В контролните срещи не са толкова важни резултатите. Разбира се е добре, когато побеждаваме отбори като Зенит. Но на този етап най-вече ме интересува да покажем добра игра, да има постоянство в играта. Трябва още да подобрим синхрона и да бъдем готови за мачовете.

Доволен съм от желанието и старанието. В първите минути не успяхме да се ориентираме. След това отборът заигра добре. Имахме голови положения. Трябваше да завършим по-добре някои положения.

Искам да бъдем още по-убедителни, да имаме по-голямо търпение във владеенето на топката, да има по-голяма скорост в атака. Искам да владеем повече топката.

Здраво сме стъпили на земята. Въпреки победата, знаем че имаме още много детайли да чистим в играта. Не трябва да се заблуждаваме, че сме голям отбор. Постоянно си говорим с момчетата, че трябва всеки един мач да сме постоянни, да даваме максимума и да защитаваме името на клуба и своето собствено.

Радвам се, че Рубен Пинто вече е част от отбора на ЦСКА. Един фубтолист, който е показал, че ще бъде полезен във всяко едно отношение. Радвам се, че ще работим заедно.

Разбира се, че има разочарование, че няма да участваме в Лига Европа. Но не искам да коментирам”, заяви след срещата наставникът на ЦСКА Стамен Белчев.

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"