Верея и Локо (Пд) не се победиха в Говедарци (ВИДЕО+СНИМКИ)

Илиан Илиев с трето поредно реми начело на старозагорци

Верея записа трето равенство в летните си контроли.

На стадиона в Говедарци старозагорци завършиха 1:1 с Локомотив Пловдив.

Голът за водения от Илиан Илиев тим отбеляза Милен Танев в средата на второто полувреме, а попадението за един от бившите тимове на треньора бе дело на Дани Кики.

През първата част Верея контролираше повече играта и имаше две добри положения за гол, но удари от средна дистанция на Венцислав Бенгюзов преминаха встрани от вратата на Локомотив Пловдив.

В самия край на полувремето Пламен Крумов центрира отдясно и Дани Кики отблизо откри резултата - 1:0 за "смърфовете".

Втората част стартира със сериозно игрово предимство за старозагорци и в 63-та минута Верея изравни.

Селим Керкар проби отляво и с безупречен пас намери Милен Танев в наказателното поле. Последният изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Локомотив - 1:1.

На 30 юни лагерът на Верея в Говедарци приключва, а на 5 юли предстоят контроли с Етър и Марица.

Стартов състав на Верея: Пламен Колев, Здравко Илиев, Иво Иванов, Мирослав Енчев, Костадин Слаев, Елиаш Да Силва, Венцислав Бенгюзов, Георги Андонов, Давид Гонсалес, Илиян Йорданов, Валери Домовчийски.

През втората част старши треньорът Илиан Илиев пусна в игра Георги Аргилашки, Петър Витанов, Селим Керкар, Милен Танев, Мехди Фенуш, Осман Балде, Емре Емин, Ахмет Адемов, Янислав Иванов, Иван Винков и Михаил Димитров.

Стартов състав на Локомотив Пловдив: Пиргов, Крумов, Марков, Везалов, Билджока, Мартинович, Велковски, Траянов, Марчев, Серджо (30' Кики), Камбуров

Състав на Локо (Пд) за второто полувреме: Пиргов (65' Евтимов), Билджока (55' Янъков), Везалов (60' Пехливанов), Николов, Исуф, Бакалов, Османолай, Йевтоски, Кики (60' Умарбаев), Карлос Филхо, Родриго Джуниър;