Ботев тръгна с Балтанов и Виана за реванша с Бейтар

Радослав Терзиев също намери място в групата от 19 футболисти

С група от 19 футболисти замина тимът на Ботев Пловдив днес за Бургас, където в четвъртък от 18.30 часа на стадион "Лазур" приема Бейтар (Йерусалим) в реванша от втория кръг на турнира Лига Европа.

В разширения състав на "канарчетата" попаднаха защитникът Радослав Терзиев и Лъчезар Балтанов, които пропуснаха последните срещи на своя тим заради травми, както и нападателя Фернандо Виана, който също не игра в последните срещи заради изоставане в подготовката.

Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров ще говори пред медиите тази вечер, 19 юли, от 19:30 ч. на ст. "Лазур". Половин час по-късно ще започне и официалната тренировка на "канарчетата" на терена, на който ще се проведе мача.

В 18:30 ч. треньорът на гостите Шарън Миймър също ще даде пресконференция. 30 минути по-късно ще стартира и тренировката на Бейтар.

Носителите на Купата на България посрещат израелския тим в четвъртък, 20 юли, от 20:30 ч. след равенство 1:1 в първия мач в Израел.

Групата на Ботев: Иван Чворович, Даниел Кайзер, Цветомир Панов, Виктор Генев, Радослав Терзиев, Йордан Минев, Лазар Марин, Крум Стоянов, Пламен Димов, Лъчезар Балтанов, Алваро Юлиано, Фелипе Бризола, Серкан Юсеин, Меледже Омнебес, Тодор Неделев, Фернандо Виана, Крис Добрев, Тони Тасев, Омар Косоко.