Банско удари ЦСКА 1948

Единствения гол вкара юношата на Пирин Борис Сандев

ЦСКА 1948 загуби с 0:1 като гост на ФК Банско във втората контрола от лятната подготовка. Единственото попадение в срещата бе дело на Боби Сандев в 27-ата минута.

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев даде шанс на всички налични здрави футболисти.

„Червените“ имаха своите шансове и през по-голямата част от мача владееха играта. На два пъти Костадин Хазуров и Калоян Стефанов не успяха да се разпишат сами срещу вратаря на Банско.

Следващият съперник на ЦСКА 1948 в контролите е Марек (Дупница). Мачът ще се играе на 22.07 /събота/ от 18.00 часа на ст. „Герман“.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 66. Ивайло Сайков, 6. Кирил Котев (Герман Петров), 23. Тони Стоичков, 19. Денис Пидев, 16. Милен Кикарин, 22. Милен Иванов, 42. Илия Джамов (Сава Савов), 32. Спас Спасов (Георги Кънчев), 11. Калоян Стефанов (Йоан Маринов), 9. Костадин Хазуров (Борислав Трендафилов)