ПСЖ победи Рома с дузпи

Отборът на Пари Сен Жермен записа победа срещу Рома с 5:3 след изпълнение на дузпи в мач от приятелския турнир International Champions cup

Отборът на Пари Сен Жермен записа победа срещу Рома с 5:3 след изпълнение на дузпи в мач от приятелския турнир International Champions cup. Парижани поведоха в 36-та минута чрез Маркиньос, а в 60-та минута Умар Садик изравни. Така редовното време не излъчи победител и се стигна до изпълнение на дузпи. В грешник за Рома се превърна бразилецът Жерсон, който изпусна от бялата точка. Отново Маркиньос отбеляза последната дузпа за ПСЖ и донесе победата на французите.

Следващият мач на ПСЖ в турнира и срещу тима на Тотнъм на 22 юли, а три дни по-късно Рома също ще играе с "шпорите".