ЦСКА и Царско село играха хокей - 7:4 (ВИДЕО)

Внушителният резултат в Панчарево беше оформен след хеттрик на Кевин Кубемба

ЦСКА победи втородивизионния тим на Царско село с внушителното 7:4 в контрола, която се игра в Панчарево.

Хеттрик наниза Кевин Кубемба, а два гола добави Гоставо Кулма. По веднъж се разписаха Никола Колев и Милчо Ангелов.

Царско Село поведе в резултата в самото начало на мача с гол на Салас Окечукво. Секунди след това Кубемба вкара първото си попадение, за да изравни. В 15-та минута Кулма направи 2:1. В последствие Кубемба прехвърли вратаря на съперника за трети гол. Окечукво намали за 3:2. Кубемба оформи своя хеттрик, за да оформи резултата за първото полувреме - 4:2.

Втората част започна ударно. Царско село вкара два бързи гола и изравни за 4:4. Последваха голове на Кулма, Никола Колев и Милчо Ангелов.

Юнес Каабуни, който е на проби при "червените" също игра.

Съставът на ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Стойчо Атанасов, Александър Дюлгеров, Пламен Гълъбов, Александър Георгиев, Тиаго Родригес, Никола Колев, Густаво Кулма, Милчо Ангелов, Юнес Каабуни, Кевин Кубемба

Резерви: Борис Груев, Валентин Антов, Радослав Живков, Кевин Меркадо

ЦСКА - Царско село 7:4 /контрола/ by bgsport