Оборище на Чиликов печели контрола със седем гола

Тимът от Панагюрище победи Свобода (Пещера) с 4:3

Оборище (Панагюрище) победи с 4:3 третодивизионния Свобода (Пещера) като гост в контролна среща. Треньорът на панагюрци Георги Чиликов даде шанс на доста от резервите си, за да види възможностите им, докато Свобода Пещера все още играе контроли.

Домакините откриха чрез Николай Грозданов в 5-ата минута, но скоро изоставаха с 1:2. Опитният Явор Въндев изравни за 2:2, но гостите пак излязоха напред. Димитър Тошкин в 80-ата минута се разписа за 3:3, но в края на мача падна нов и последен гол - 4:3 за Оборище.

На проби в Свобода Пещера пристигна халфът Калоян Кунчев, юноша на Векта (Пловдив). Старши треньорът на тима Георги Мечечиев е доволен от показаното и ще го задържи в отбора. Следващата контрола на тима от Пещера е в петък от 18.30 часа като гост на Сокол (Марково).