Интер надделя над Челси, фрапантен автогол на Кондогбия (ВИДЕО)

Интер победи Челси с 2:1 в приятелски мач между двата отбора от турнира International Champions Cup

Интер победи Челси с 2:1 в приятелски мач между двата отбора от турнира International Champions Cup. Резултатът в срещата, играна на Националния стадион в Сингапур откри Стеван Йоветич в края на първото полувреме. Черногорецът изпълни дузпа, спасена от вратаря Тибо Куртоа, но при добавката Йоветич не остави шансове на белгиеца.

В 53-та минута Перишич удвои, след като беше изведен от Йоветич на левия фланг и прати топката в далечния ъгъл на вратата. Все пак англичаните стигнаха до почетно попадение след доста куриозен автогол на Жодфри Кондогбия. Халфът опита да върне топката, но вместо това разстреля вратаря Даниеле Падели.

Това беше последният двубой от турнира на сингапурска земя, като Интер приключи с две победи, а Челси без нито една спечелена точка. "Сините" отстъпиха с 2:3 на Байерн Мюнхен в предишния мач от International Champions Cup.